דרושים טבחים ומבשלות בתל אביב-יפו

נמצאו 6 מודעות דרושים,
רשימה
מבשל.ת לאוכל יומיומי למשפחה, נעימה, נקיה ונחמדה שתכיל אוכל שהילדים (וההורים) יאהבו - דברים פשוטים יחסית - שניצלים, ממולאים, שעועית, פסטות, קציצות וכד׳. לשמור על הניקיון והסדר במטבח.סלון (יש מדיח). מדובר במשפחה בת 4 נפשות. (2 ילדים מתבגרים + הורים) מחפשים מישהי שתוכל לטפל בבישולים היומיומיים כמו שכתבתי למעלה. כמו-כן לטפל בסדר כללי בבית ולהשאיר מטבח נקי ומסודר. אין צורך בקניות, אפשר להעביר רשימת מצרכים לשבוע ונדאג שיהיה כל מה שצריך בבית לפי המתכונים שיסוכמו מראש. פעמיים בשבוע, בשעות הבוקר.צהריים (אידיאלית, שיהיה משהו מוכן לילדים סביב שתיים) בראשון - להכין אוכל לראשון.שני. שלישי ורביעי - עד הסופ״ש (אין צורך להכין ארוכות ערב שישי/שבת). מניח שידרשו כ-3 שעות +- לכל ביקור. אפשר גם לסכם שהמצרכים ישלחו אליה, אפשר להביא את האוכל מוכן, אבל כן נרצה קצת סדר וניקיון כללי בסלון/מטבח בביקור קצר. (מניח שביקור עם אוכל מוכל לא צריך להיות יותר מחצי שעה/שעה), אין צורך לשטוף רצפה וכד׳.
נדרש טבח משפחתי
מ ‏50 ₪/שעה
לגן ילדים בתל אביב דרושה מבשלת עם ניסיון, אחת עם ראש פתוח שיודעת לבשל אוכל טעים ובריא לילדים ותינוקות. המשרה כוללת הכנת ארוחת בוקר וצהריים כולל הדחת כלים וניקיון המטבח לאחר העבודה. המשרה בימים א-ה בשעות
נדרש טבח לילדים/בית ספר
מ ‏60 ₪/שעה (‏6,600 ₪/חודש)
מבשלת נעימה והגיינית שתגיע לבית ותבשל אוכל יומיומי בסיסי
נדרש טבח פרטי/אישי, טבח לילדים/בית ספר
מצאו עבודה היום ותתחילו להרוויח!
מצאו עבודה היום ותתחילו להרוויח!
פנה ישירות למעסיקים באמצעות שירות ההודעות המאובטחות שלנו
נסיון קודם בבישול ואפייה בבית משפחה - יתרון. יתכן גם במידת הרצון וההתאמה: • סיוע בטיפול יומיומי בילדים • ניקוי וארגון שוטף של חללי הבית. • ניהול כביסה ומגבות, כולל קיום וסדר.
נדרש טבח משפחתי

מאמא מבשלת

רחובות • 21 ק"מ מכם
טבחית מרוקאית למסעדה מרוקאית חדשה ותוססת ברחובות, להכנת תבשילים וסלטים 3 פעמים בשבוע
נדרש טבח משפחתי
מ ‏45 ₪/שעה

אמין וחרוץ

חרב לאת • 35 ק"מ מכם
אמינות, חריצות. חשיבה מחוץ לקופסא. הופעה נאה ומכובדת
נדרש טבח לילדים/בית ספר
האם ידעת…
האם ידעת…
50% מהמעסיקים לאחר ההרשמה יוצרים קשר ישירות עם המועמדים, לפני פרסום מודעת דרושים.
לכן חשוב להירשם וליצור פרופיל - הכל זה קל ופשוט וללא התחייבות!